Několik slov o nás a Antikvariátu Golem

Kdo jsme

Bude tomu téměř čtyři roky kdy vznikla společnost Český antikvariát s.r.o. jako společnost obchodující s antikvárním zbožím, především knihami. Během této doby jsme trochu povyrostli a dokázali, že to umíme. Mám tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací. Dokladem naší úspěšnosti jsou reference, které jsme se svolením našich zákazníku uveřejnili na úvodní stránce.

Vznik Antikvariátu Golem

Po několika letech jsme se rozhodli, že naše obchodní portfolio rozšíříme o další obchodní značku a tak jsme založili tento internetový zásilkový obchod Antikvariát Golem. Naší snahou bylo vytvořit příjemnou obchodní platformu kde budou informace jasně definované a nabídka zboží přehledná. Cílem je, aby zákazník bez jakékoliv námahy a intuitivně našel co hledá a potřebuje.

Co můžete očekávat

Antikvariát Golem můžete používat na různých platformách, od mobilních telefonů, tabletů až po standardní pc. Obchod budeme neustále vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Již nyní máme připraveno mnoho nových funkcí, které nenajdete v žádném jiném antikvariátu a jež budeme postupně uvádět do praxe. Například zde naleznete diskusní forum, aukce nebo možnost inzerovat.

Náš zákazník náš pán

Toto staré Baťovské heslo vystihuje vše. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a věnujeme mu naší plnou pozornost a péči. A právě tento přístup naši zákazníci velmi oceňují. Víme, že nejlepší zákazník je ten, který nejen nakoupí, ale který se také vrací. A právě proto připravujeme věrnostní program, který bude součástí komunitního projektu respektive klubu "Kniha přítel člověka".