Rychlokurz jak začít

Vše je velmi jednoduché

Antikvariát Golem je místo kde můžete nejen nakupovat knihy, ale také navazovat přátelství a združovat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Registraci můžete provést během objednávky a vše tedy proběhne v jednom kroku nebo se můžete zaregistrovat zvlášť.

Registrace

Klikněte na odkaz Registrovat v levém horním rohu. Do formuláře potom vyplníte několik základních informací. Tyto informace by měli být pravdivé a úplné, jelikož jsou důležité pro ostatní uživatele, aby Vás mohli lépe poznat.

Ověření

Jakmile registraci potvrdíte přijde Vám ověřovací e-mail s odkazem na jednorázové použití. Na odkaz klikněte a ověření bude hotovo. Při této příležitosti budete vyzvání abyste zadali heslo, které budete potom používat pro přihlášení.

Vytvoření objednávky

Nyní můžete bez omezení v Antikvariátu Golem nakupovat a v budoucnu i prodávat. Základní nabídka je v sekci Katalog knih. Do nákupního košíku vložte zboží, které se Vám líbí. Potom pokračujte do pokladny kde v několika krocích můžete dokončit objednávku.

Potvrzení objednávky

Po odeslání objednávky Vám přijde do e-mailu zpráva o jejím potvrzení. V této zprávě naleznete platební instrukce, informace ohledně přepravy a souhrnný přehled o objednávce. Dále je tam také uvedeno kde můžete sledovat stav vyřízení své objednávky.

Zaplacení objednávky

Úhradu objednávky proveďte podle instrukcí v potvrzovací zprávě. Na výběr je ze tří možností a záleží na Vás, kterou jste si vybrali při vytváření objednávky. S politováním musíme konstatovat, že na dobírku neprodáváme, jelikož to zbytečně prodražuje objednávku.

Odeslání objednávky

Objednávka bude odeslaná do dvou pracovních dnů od připsání úhrady na náš účet. V objednávce nezapomeňte zkontrolovat adresu, telefon a e-mail, aby nedošlo k omylu při odeslání zásilky. Informaci o odeslání obdržíte e-mailem nebo telefonicky.